Nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych, jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 689.42 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-22, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, inne, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Nowelizacja ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *