ŁÓDZKI SPINacz – kooperacja nauki i biznesu, Łódź

Chcemy Państwu zaprezentować ŁÓDZKI SPINacz – kooperacja nauki i biznesu. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-17, zaś koniec 2012-12-09. Organizatorem jest firma Grupa Ergo Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Opisane tu powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości zapytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ŁÓDZKI SPINacz – kooperacja nauki i biznesu, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe – zaprasza Grupa Ergo Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Wrocław.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ŁÓDZKI SPINacz – kooperacja nauki i biznesu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *