Nowe zasady realizacji i rozliczania świadczeń medycznych z NFZ w 2013r., Poznań

Oferujemy następne szkolenie Centrum Szkoleniowe AGAMON o nazwie: Nowe zasady realizacji i rozliczania świadczeń medycznych z NFZ w 2013r.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-03.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Medyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Twardowski.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 516.60 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Nowe zasady realizacji i rozliczania świadczeń medycznych z NFZ w 2013r., przypisanego do kategorii – Prawne, Medyczne – zachęca Centrum Szkoleniowe AGAMON z siedzibą w miejscowości Bielsko-Biała.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Nowe zasady realizacji i rozliczania świadczeń medycznych z NFZ w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *