Metoda Ruchu Rozwijającego W.Sherborne -I stopień Łódź, ŁÓDZ

Pragniemy Państwu przedstawić Metoda Ruchu Rozwijającego W.Sherborne -I stopień Łódź. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-02-20 i potrwa ono do 2013-02-21. Organizatorem jest REHASTART, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, Nauczycielskie, specjalistyczne, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako ŁÓDZ województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 380.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Metoda Ruchu Rozwijającego W.Sherborne -I stopień Łódź, przypisanego do kategorii – Medyczne, Nauczycielskie, specjalistyczne, inne – zaprasza REHASTART posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Metoda Ruchu Rozwijającego W.Sherborne -I stopień Łódź.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *