Nowa perspektywa finansowa 2014-2020

Szkolenie pt. Nowa perspektywa finansowa 2014-2020, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Open Training sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem, zamówienia publiczne, dotacje unijne.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały ujawnione.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 0.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Nowa perspektywa finansowa 2014-2020, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem, zamówienia publiczne, dotacje unijne – zaprasza Open Training sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Nowa perspektywa finansowa 2014-2020.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *