Kompleksowe szkolenie z obsługi programu Płatnik, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie firmy KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. o nazwie: Kompleksowe szkolenie z obsługi programu Płatnik. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-13 oraz zakończy się 2012-10-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Księgowe, programy księgowe.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o.. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 300.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kompleksowe szkolenie z obsługi programu Płatnik, przypisanego do kategorii – Księgowe, programy księgowe – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kompleksowe szkolenie z obsługi programu Płatnik.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *