Negocjacje zakupowe, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Negocjacje zakupowe, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-02-13 oraz zakończy się 2013-02-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu położenie są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1586.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-02-12 i upust jest równa według organizatorów 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje zakupowe, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Negocjacje zakupowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *