Negocjacje zakupowe, Poznań

Pragniemy zaprezentować Negocjacje zakupowe. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 oraz zakończy się 2013-03-19. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1586.70.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-03-15 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Negocjacje zakupowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *