NEGOCJACJE HANDLOWE, Rzeszów

Szkolenie zatytułowane NEGOCJACJE HANDLOWE, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Europrofes.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 143.39 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu NEGOCJACJE HANDLOWE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, interpersonalne, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: NEGOCJACJE HANDLOWE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *