Finanse dla niefinansistów – Sprawozdania finansowe: analiza i interpretacja, Warszawa

Oferujemy kolejne szkolenie Akademia PwC pt.: Finanse dla niefinansistów – Sprawozdania finansowe: analiza i interpretacja. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-04.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Warszawa, Siedziba biura PwC.Położenie jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 787.20 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Finanse dla niefinansistów – Sprawozdania finansowe: analiza i interpretacja, przypisanego do kategorii – Finansowe, analiza finansowa – zachęca Akademia PwC posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Finanse dla niefinansistów – Sprawozdania finansowe: analiza i interpretacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *