MS PowerPoint – tworzenie profesjonalnej prezentacji (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Man, Łódź

Termin szkolenia zatytułowanego: MS PowerPoint – tworzenie profesjonalnej prezentacji (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Man, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Seka ŁÓDŹ i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja, informatyczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA ŁÓDŹ.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 399.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu MS PowerPoint – tworzenie profesjonalnej prezentacji (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Man, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja, informatyczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Seka ŁÓDŹ mająca swą siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: MS PowerPoint – tworzenie profesjonalnej prezentacji (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Man.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *