ZMIANY W PODATKU VAT, Kraków

Prezentujemy następne szkolenie GALERIA SZKOLEŃ pt.: ZMIANY W PODATKU VAT. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-31.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Dom Polonii. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 295.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ZMIANY W PODATKU VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ z siedzibą w mieście Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ZMIANY W PODATKU VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *