Motywowanie pracowników, Toruń

Szkolenie pt. Motywowanie pracowników, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-03-21 oraz zakończy się 2013-03-22.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1635.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, systemy motywacyjne, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *