Czas pracy w 2013r., Gdańsk

Data szkolenia : Czas pracy w 2013r., jest planowany w dniu 2013-01-21. Jesteśmy znani jako Hr Crew i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy, czas pracy.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Hotel Oliwski. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 313.65 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Czas pracy w 2013r., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy, czas pracy – zachęca Hr Crew mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Czas pracy w 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *