Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8, Poznań

Data szkolenia o nazwie: Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8, jest przewidziany w dniu 2012-11-22. Jesteśmy znani jako Akademia PwC i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Hobbystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 516.60.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8, przypisanego do kategorii – Hobbystyczne – zaprasza Akademia PwC z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *