Auditor wewnętrzny i/lub Pełnomocnik ISO 14001, WARSZAWA

Pragniemy Państwu przedstawić Auditor wewnętrzny i/lub Pełnomocnik ISO 14001. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2013-01-23, zaś koniec 2013-01-25. Organizatorem jest firma Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Jakość, trenerskie, kompetencje biznesowe, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo, procesy biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1414.50 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Auditor wewnętrzny i/lub Pełnomocnik ISO 14001, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Jakość, trenerskie, kompetencje biznesowe, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo, procesy biznesowe – zaprasza Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Auditor wewnętrzny i/lub Pełnomocnik ISO 14001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *