Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel, Kraków

Chcemy zaoferować Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-19. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Chopin.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1586.70.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-02-15, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Dział Personalny HR, okresowa ocena pracowników, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Mierniki efektywności działu personalnego. Praktyczne warsztaty w oparciu o MS Excel.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *