Mapowanie procesów logistycznych i zarządzanie procesami VSM, Warszawa

Chcemy zaoferować Mapowanie procesów logistycznych i zarządzanie procesami VSM. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-04-25, zaś koniec 2013-04-26. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-04-24 i bonifikata jest równa według organizatorów 200 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Mapowanie procesów logistycznych i zarządzanie procesami VSM, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Mapowanie procesów logistycznych i zarządzanie procesami VSM.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *