Miejsca na szkolenia w Krakowie

W Krakowie znajdziemy wiele obiektów przystosowanych do organizacji szkoleń. Wśród nich są zarówno hotele, jak i nieco bardziej nietypowe miejsca, takie jak choćby renesansowy pałac z XVI wieku.

 


Ciekawą propozycją dla organizatorów szkoleń jest BEST WESTERN HOTEL GALICYA ***. Hotel położony jest przy głównych drogach dojazdowych do Krakowa od strony Zakopanego, Wieliczki i Katowic, i tylko 2 km od centrum. Obiekt oferuje klimatyzowaną wielofunkcyjną salę o powierzchni 90m2, w której w zależności od schematu pomieści się nawet 90 osób. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, m. in. w TV, video, projektor pisma (rzutnik folii), projektor slajdów / ekran / flipchart i projektor multimedialny.

Innym obiektem należącym do sieci BEST WESTERN jest BEST WESTERN PLUS Q Hotel ****. położony w sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE. Czterogwiazdkowy obiekt posiada nowoczesne Centrum Konferencyjne. W jego skład wchodzą trzy sale, które mogą pomieścić maksymalnie 300 osób. Sale połączone są przez przestronne foyer.

Osobom, które szukają bardziej nietypowego miejsca na szkolenia w Krakowie, warto polecić Centrum Konferencyjne Willa Decjusza. Ten renesansowy pałac powstał w XVI wieku na wzór modnych włoskich will położonych w okolicach Florencji i Rzymu. Wewnątrz obiektu na trzech kondygnacjach znajduje się aż 11 sal szkoleniowych, co powinno zadowolić nawet najwybredniejszych organizatorów szkoleń. Dodatkowego uroku Willi Decjusza dodaje park otaczający renesansowy budynek.

Analizując miejsca na szkolenia w Krakowie warto pod uwagę brać profesjonalne ośrodki szkoleniowe, takie jak na przykład Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Obiekt położony przy ulicy Jęczmiennej 9 posiada zarówno typowe sale szkoleniowe wyposażone np. w sprzęt umożliwiający prowadzenie tłumaczeń symultanicznych w dwóch językach jednocześnie i system wideokonferencyjny, jak i sale komputerowe.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *