Microsoft SharePoint, Katowice

Szkolenie pt. Microsoft SharePoint, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-22, zaś koniec 2013-01-24.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1634.73 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft SharePoint, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Microsoft SharePoint.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *