DTP i prepress, Warszawa

Chcemy zaoferować DTP i prepress. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-23 oraz zakończy się 2013-01-25. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1751.58 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu DTP i prepress, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: DTP i prepress.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *