Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym

Chcemy Państwu zaoferować Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-11 oraz zakończy się 2013-02-12. Organizatorem jest firma IT School, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści wyznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 608.85 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *