Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym

Chcemy Państwu zaoferować Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-02-11 oraz zakończy się 2013-02-12. Organizatorem jest firma IT School, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści wyznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 608.85 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *