Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym

Pragniemy zaprezentować Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2013-03-14 i potrwa ono do 2013-03-15. Organizatorem jest firma IT School, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane nie zostały ujawnione.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 608.85 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Office Excel 2007 – Podstawy pracy z arkuszem kalkulacyjnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *