Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Warszawa

Prezentujemy następne szkolenie Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-02.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 408.98.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *