Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Warszawa

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-16.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro ExposeLab. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 408.98 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *