Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Szkolenie o nazwie Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-01-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 408.98.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *