Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Szkolenie o nazwie Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-01-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 408.98.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według prowadzących 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *