Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, Łódź

Przebieg szkolenia pt.: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, jest planowany w dniu 2013-01-23. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 408.98 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Tabele i wykresy przestawne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *