Microsoft Excel Średniozaawansowany, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 408.98 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *