Microsoft Excel Średniozaawansowany, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-01-31.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 408.98 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *