Microsoft Excel Średniozaawansowany, Gdynia

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-18 oraz zakończy się 2012-12-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Expose. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Gdynia woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 408.98 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *