Microsoft Excel Średniozaawansowany, Katowice

Termin szkolenia pt.: Microsoft Excel Średniozaawansowany, ma planowany start w dniu 2012-12-05, zaś koniec 2012-12-06. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 408.98 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *