Microsoft Excel Średniozaawansowany, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Microsoft Excel Średniozaawansowany. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-19 oraz zakończy się 2012-12-20.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 408.98 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *