Microsoft Excel – poziom zaawansowany, Katowice

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Business Center 1 zatytułowane: Microsoft Excel – poziom zaawansowany. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-12 i potrwa ono do 2012-12-13.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, pracownik biurowy, projekty unijne, informatyczne, obsługa komputera, programowanie, systemy komputerowe, HR, logistyka, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w Business Center 1. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 899.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, pracownik biurowy, projekty unijne, informatyczne, obsługa komputera, programowanie, systemy komputerowe, HR, logistyka, produkcja – zachęca Business Center 1 z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel – poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *