Microsoft Excel – poziom zaawansowany, Katowice

Data szkolenia o nazwie: Microsoft Excel – poziom zaawansowany, ma przewidziany początek w dniu 2013-02-20 oraz zakończy się 2013-02-21. Jesteśmy znani jako Business Center 1 i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, pracownik biurowy, projekty unijne, informatyczne, obsługa komputera, programowanie, systemy komputerowe, HR, logistyka, produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Business Center 1.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 899.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel – poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, pracownik biurowy, projekty unijne, informatyczne, obsługa komputera, programowanie, systemy komputerowe, HR, logistyka, produkcja – zachęca Business Center 1 mająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Microsoft Excel – poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *