Metodyka zarządzania projektami PRINCE2 Practitioner, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Metodyka zarządzania projektami PRINCE2 Practitioner, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy CTPartners S.A.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-01-29.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1906.50 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Metodyka zarządzania projektami PRINCE2 Practitioner, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Metodyka zarządzania projektami PRINCE2 Practitioner.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *