Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-25 i potrwa ono do 2013-03-27. Organizatorem jest firma CTPartners S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 3690.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *