Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-25 i potrwa ono do 2013-03-27. Organizatorem jest firma CTPartners S.A., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 3690.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zachęca CTPartners S.A. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *