Marketing w firmie, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Marketing w firmie, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-30.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 517.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 6%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *