Marketing w firmie, Poznań

Chcemy Państwu przedstawić Marketing w firmie. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-30. Organizatorem jest MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 517.00.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 6%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *