Marketing w Firmie, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta pt.: Marketing w Firmie. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-03.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Perspecta.Miejsce jest w ofercie podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 430.50.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w Firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe – zaprasza Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Marketing w Firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *