Marketing w Firmie, Gdańsk

Szkolenie pt. Marketing w Firmie, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-10.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Perspecta. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 430.50.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w Firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe – zaprasza Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Marketing w Firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *