Marketing, PR i reklama internetowa, Zakopane

Szkolenie o nazwie Marketing, PR i reklama internetowa, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, PR, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, reklama internetowa, social media .

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1340.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing, PR i reklama internetowa, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, PR, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, reklama internetowa, social media – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Marketing, PR i reklama internetowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *