Marketing, PR i reklama internetowa, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Marketing, PR i reklama internetowa. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, PR, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, reklama internetowa, social media .

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel***. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej uzyskania.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1340.70.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing, PR i reklama internetowa, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, PR, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, reklama internetowa, social media – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Marketing, PR i reklama internetowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *