Małe sale na wesela

Powszechnie wesela organizowane w Polsce uważane są za typowe biesiady w wiejskim wydaniu, ze stołami uginającymi się od jedzenia i z orkiestrą, której członkowie raczej nie mają wiele wspólnego z talentem. Powoli jednak huczne wesela ustępują miejsce przyjęciom z klasą.

Coraz częściej słyszy się, że młodzi zamiast wesela na 80 czy 120 osób poszukują Sali na maksymalnie 40 osób, i tu pojawia się problemem, bo w restauracjach raczej nikt nie myśli o urządzaniu małych sal, skoro w dyspozycji są te na 100 osób. Wiadomo, im więcej osób na weselu tym więcej zarobi lokal, ale co z osobami, które nie chcą, bądź nie mogą pozwolić sobie na tak duże wesele?

Sale w różnych rozmiarach najczęściej są w dyspozycji hoteli czy pensjonatów, i to tam warto szukać miejsca na swoje przyjęcie. W hotelach młodzi mogą także zarezerwować miejsca noclegowe dla swoich gości. Co więcej wybór hotelu wcale nie musi paść na ten pierwszy lepszy z brzegu, a na taki obiekt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Może on być zlokalizowany nieco dalej naszego domu, ale za to zyskamy wspaniały plener na zdjęcia, salę marzeń i do tego najczęściej nocleg gratis dla narzeczonych. To naprawdę się opłaca.

Ciekawe lokale, sale na małe wesela znajdują się pod tym linkiem.

Małe sale weselne to mniejsze koszty za menu, a także za dekorację, jednym słowem spora oszczędność, dlatego warto się zastanowić czy faktycznie zależy nam na hucznym weselu z udziałem ludzi, których nawet nie zdążymy dobrze przywitać czy raczej na przyjęciu, które na całe lata zapadną w naszą pamięć.

M-S-M

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *