Łowca Klientów. Prospecting. Praktyczne pozyskiwanie Klientów., Wrocław

Szkolenie zatytułowane Łowca Klientów. Prospecting. Praktyczne pozyskiwanie Klientów., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej PROFIGO.pl. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-27, zaś koniec 2012-10-28.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, marketing i sprzedaż, handlowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 861.00.

Obliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-09-30, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 150 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Łowca Klientów. Prospecting. Praktyczne pozyskiwanie Klientów., przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, marketing i sprzedaż, handlowe – zachęca PROFIGO.pl z siedzibą w mieście Wrocław.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Łowca Klientów. Prospecting. Praktyczne pozyskiwanie Klientów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *