ITIL Zarządzanie Usługami – Egzamin + Gra symulacyjna – ITILv3-F + ITIL-A/ZPOMITCO (EFS)., Szczecin

Pragniemy zaprezentować ITIL Zarządzanie Usługami – Egzamin + Gra symulacyjna – ITILv3-F + ITIL-A/ZPOMITCO (EFS).. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-05 i potrwa ono do 2012-11-08. Organizatorem jest firma Altkom Akademia S.A., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, procesy biznesowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, projekty, menedżerskie, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Altkom Akademia S.A. Oddział Szczecin. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Szczecin woj. Zachodniopomorskie.

Opisane tu powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej dopytać organizatora.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL Zarządzanie Usługami – Egzamin + Gra symulacyjna – ITILv3-F + ITIL-A/ZPOMITCO (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, procesy biznesowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, projekty, menedżerskie, zarządzanie projektami – zaprasza Altkom Akademia S.A. posiadająca siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ITIL Zarządzanie Usługami – Egzamin + Gra symulacyjna – ITILv3-F + ITIL-A/ZPOMITCO (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *