Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, KRAKÓW

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie MERTON Instytut Szkoleń pt.: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-22, zaś koniec 2012-11-04.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako KRAKÓW województwo Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 738.00.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, programy księgowe, czas pracy – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Kurs kadrowo – płacowy od podstaw z obsługą programów Płatnik i Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *