Doskonalenie umiejętności menadżerskich, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Doskonalenie umiejętności menadżerskich, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-07.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1709.70 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Doskonalenie umiejętności menadżerskich, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Doskonalenie umiejętności menadżerskich.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *