Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaoferować Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-10-03, zaś koniec 2012-10-04. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Księgowe, Prawne, dotacje unijne, rachunkowość, administracyjne, administracji publicznej.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 689.42 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 5%.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub też samego jej uzyskania.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, dotacje unijne, rachunkowość, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *