Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie pt. Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-11-21.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 689.42 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kontrola wydatków w projektach unijnych – 1-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *