Komunikacja i asertywność, Kraków

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. o nazwie: Komunikacja i asertywność. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-20.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 196.80 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja i asertywność, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Komunikacja i asertywność.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *