Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z, Zakopane

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-05.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, zarządzanie, motywacja, inne, procesy biznesowe.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Zakopane woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 3213.38 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo jej uzyskania.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, zarządzanie, motywacja, inne, procesy biznesowe – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kompendium Project Managera – Zintegrowane zarządzanie projektami. 5-dniowe warsztaty praktyczne w Z.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *